Mapy Dubrovníku ke stažení

Staré historické jádro Dubrovníka není nikterak velké, navíc je poměrně přehledně uspořádáno kolem hlavní široké ulice Stradum (nebo také Placa) na kterou se většina vedlejších uliček lineárně napojuje. I přesto věříme, že se vám může následující mapa hodit a to alespoň v tom, že si díky ní ujasníte, jaké památky se kde nacházejí. Kromě toho jsme sem zařadili i jednu velkou mapu Dubrovníka a to tedy včetně nové zástavby. S mapami můžete dál manipulovat, třeba si je vytisknout nebo uložit do mobilu, tak toho rozhodně využijte!

První mapa je velmi přehledná a naleznete na ní prakticky vše z historického centra Dubrovníku, včetně zakreslení všech nejdůležitějších památek. Potěší i různé doporučené turistické trasy, které vám ukáží, co si máte projít, pokud máte jen omezený čas.

 

Druhá mapa je pro změnu maximálně zjednodušená. Není v ní zakresleno všechno, ale jen skutečně to hlavní, co potřebujete k zorientování.

 

Třetí mapa je opět velmi jednoduchá, ale tentokrát zaměřená na památky, které v Dubrovníku najdete. To znamená, že v schématické mapce jsou zakresleny jednotlivá čísla, u kterých si pak můžete najít, o jakou památku se jedná.

 

Čtvrtá mapa je jak už jsme vám na začátku slibovali nejenom mapa historického centra, ale celého Dubrovníku, včetně nové zástavby a zábavního poloostrovu Lopus. Určitě se jedná o velmi povedenou mapu, graficky pěkně vyvedenou, která se vám může hodit.

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist