Zajímavé články o Dubrovníku aneb co se o něm píše

Hodně zajímavých a užitečných informací se samozřejmě můžete dozvědět nejenom na těchto stránkách, ale i na hodně místech jinde. Dubrovník je na svojí velikost hodně oblíbené místo a tak se o něm píše často a všude. A to ať už se jedná o ryze cestovatelské články, představující památky a okolí Dubrovníku, tak o bulvární články, které zase píší o tom, které celebrita sem zrovna vyrazila na dovolenou (jeden takový najdete například tady).

Článek z obrázku si můžete přečíst na idnesu.

 
První začneme velice povedeným a obsáhlým cestovatelským článkem, který vyšel v cestovatelské rubrice iDnes. Dozvíte se v něm skutečně vše potřebné a ještě navíc i nějaké ty perličky a zajímavosti o které byste ani nezavadili. Určitě zajímavý a dobře napsaný článek, navíc i aktuální.

http://cestovani.idnes.cz/dubrovnik-jedno-z-nejnavstevovanejsich-mest-jadranu-p0l-/ig_chorvatsko.asp?c=A080708_134427_ig_chorvatsko_tom

 
Další velmi obsáhlý cestovatelský článek naleznete v dalším odkazu. Je to vlastně takový malý cestopis a dovolené v Dubrovníku letadlem a navíc s koly. Nechybí samozřejmě spousta typů na příjemnou dovolenou v Dubrovníku z různých úhlů a ve zkratce vám tento článek prostě doporučujeme.

http://www.itest.cz/traveltest/dubrovnik.html

 
Další článek je zaměřen pouze na historii Dubrovníku a protože ta je dlouhá a bohatá na různé události, je i celý text trochu delší. Nicméně velmi zajímavý a pokud si ho přečtete od začátku do konce budete toho o Dubrovníku vědět tolik, jako málokdo jiný!

http://www.svetadily.cz/Pohnuta-historie-Dubrovniku.php

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist