Hotel Libertas Rixos Dubrovník

Libertas Rixos je jedním z největších a nejlepších hotelů v Dubrovníku. Jedná se o jedinou pobočku tohoto luxusního hotelového komplexu v celém Chorvatsku. Hotel má pět hvězdiček a nachází se jen malý kousek od historického jádra Dubrovníku a je obklopený strmými skalami. K hradbám historického města je to asi 1.5 kilometru, což se dá dojít za 15 minut pěšky.

Rixos Libertas Dubrovnik je elegantní a stylový hotel, který může návštěvníkům nabídnout veškerý komfort. Hotel má celkem 14 pater a 254 pokojů, které jsou jak včelí plástve vyskládány v řadách nad sebou. Z většiny pokojů je tak nádherný výhled na moře. Celý hotel byl navíc rekonstruován v roce 2007, čemuž odpovídá i nové zařízení pokojů.

Co se týká gastronomie, tak hotel Libertas Rixos Dubrovník nabízí celkem 5 barů a 3 restaurace. Cukrárna ve vstupní hale je pak sladkou třešničkou na dortu kulinářských služeb, které zde nabízejí.

Velkým lákadlem je i dvoupatrové lázeňské centrum. To se může pochlubit například tureckými lázněmi, krytým a venkovním bazénem, omlazujícími kúrami nebo fresh barem. Aby se návštěvníci nenudili ani v noci, tak hotel má i vlastní kasino a stylový noční klub.

Více se můžete dozvědět na oficiálních stránkách hotelu www.rixos.com/en/rixos-libertas-dubrovnik-hotel.

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist