Pláž Copacabana Dubrovník

Copacabana je menší asi 200 metrů dlouhá pláž s malým zálivem na samé špičce poloostrova Lapad. Pláž tvoří drobné oblázky. Kolem se nachází betonová mola umístěná na jinak ostrých kamenech a skalách lemující zbytek pobřeží. Kolem se nachází bufety, ale také dostatek zeleně, takže má pláž Copacabana poměrně příjemnou atmosféru.

Největším lákadlem zdejší pláže je krásný výhled. A to hlavně na velký Dubrovniký most. Vedle mostu se také nachází hlavní městský přístav, takže je z pláže často možné sledovat plavbu velkých výletních lodí a trajektů. Na druhou stranu kvůli tomu není vhodné plavat moc daleko od břehu.

Teplota vody? Zajímá vás teplota moře v Chorvatsku? Na partnerském webu Hotelove.cz zjistíte více.

Velkou atrakcí pro všechny milovníky letní zábavy jsou i dva tobogány. Jeden je rovnější a rychlejší, druhý se zase hodně klikatí. V letní sezonu se zde také nachází letní půjčovny kajaků nebo různé stány s občerstvením.

Pláž Copacabana patří určitě k těm nejhezčím v Dubrovníku, přitom je ale úplně jiná než všechny ostatní. Pokud tedy budete v Dubrovníku a budete mít chuť se jít vykoupat, tak zkuste zamířit i sem!

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist